AREA SALES MANAGER

WITTUR Sp. z o.o.

Data publikacji: 14.06.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Grupa Wittur jest największym na świecie niezależnym dostawcą komponentów dla przemysłu dźwigowego. Posiadamy 17 fabryk z których komponenty rozprowadzane są poprzez oddziały handlowe w 25 krajach.

W Polsce jesteśmy już obecni od kilkunastu lat oferując szerokie spektrum komponentów wraz z indywidualnymi rozwiązaniami dla modernizacji oraz kompletne dźwigi do nowych budynków, zarówno w wykonaniach specjalnych jak i standardowych.

Miejsce pracy: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie

Nr ref: ASM/Wawa/06/2017/karieramanagerapl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedaży, towarów WITTUR na powierzonym terenie;
  • Współpraca z dotychczasowymi klientami i poszukiwanie nowych;
  • Odpowiedzi na zapytania ofertowe, raportowanie i rejestrowanie działań;
  • Stanowisko pracy w biurze - możliwość pracy zdalnej;

Wymagamy:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B, najlepiej w branży dźwigowej, automatyce przemysłowej, maszynowej;
  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki lub automatyki;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B, i gotowość do podróży
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Duża samodzielność, mobilność i kreatywność, inicjatywa w działaniu;

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premię za osiągnięcie celów sprzedażowych;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym: samochód, komputer, komórkę;

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz