Design Office Director

ANTAL Sp. z o.o.

Data publikacji: 26.06.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Antal Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta- międzynarodowego biura projektowego- szukamy osoby na stanowisko:

Location: Warszawa (mazowieckie)

Reference code: BTL/WAW/2017/karieramanagerapl

Employment form: Pełny etat

Required education: wyższe

Required experience: powyżej 4 lat

Opis stanowiska:

• Zarządzanie zespołami projektowymi o rozproszonej strukturze

• Określanie priorytetów, wyznaczania celów i efektywne ich egzekwowanie

• Koordynacja i nadzór pracy podległych zespołów projektowych

• Współpraca z Leaderami zespołów projektowych w celu kompleksowej realizacji potrzeb biznesowych Klientów

• Business Development, w tym zaangażowanie w rozwój i realizację strategii grupy nawiązywanie i inicjowanie kontaktów z potencjalnymi Klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych możliwości współpracy

• Współpraca z biurami zagranicznymi

Wymagania:

• Minimum 10 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

• Umiejętność opracowywania strategii rozwoju zespołu i skutecznego wdrożenia

• Doświadczenie w budowaniu długoterminowych relacji z Klientami

• Doświadczenie w tworzeniu, prowadzeniu i zarządzaniu zespołami projektowymi (budownictwo kubaturowe)

• Umiejętność kierowania ludźmi i zespołami oraz efektywne  motywowanie do osiągnięcia zamierzonych celów

• Zdolność do podejmowania decyzji i umiejętne wyciąganie wniosków

•  Gotowość do ciągłego doskonalenia umiejętności i wymiany wiedzy

•  Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

•  Dobra znajomość j. angielskiego

•  Udokumentowane sukcesy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji

• Pracę w prestiżowej międzynarodowej firmie,

• Pracę na projektach krajowych oraz  zagranicznych,

• Możliwość podejmowani strategicznych decyzji związanych z funkcjonowaniem firmy

• Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. angielskim z opisem zakresu obowiązków podając numer referencyjny oferty BTL/WAW/2017

{aplikuj-button-eng}