Key Account Manager

P.B.A. Doradztwo Personalne Sp. J.

Data publikacji: 25.01.2017 Do końca oferty:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów – firmy z branży szkoleń i doradztwa biznesowego, poszukuje osoby na stanowisko

Numer referencyjny: KAM 02/2017/karieramanagerapl

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie)

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów biznesowych (szkolenia, rozwiązania IT)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z obecnymi
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Raportowanie wyników i działań handlowych
  • Udział w tworzeniu rozwiązań biznesowych dla klientów firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu ( mile widziane związane z branżą edukacyjną - szkolenia)
  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnego działania i wyznaczania sobie celów
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży i technologii IT

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji na rynku, z najnowszymi technologiami w obszarze szkoleń i rozmazań dla biznesu
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja zależna od wyników,
  • Pakiet Multisport
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.