Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH I ROBÓT INŻYNIERYJNYCH SANEL Sp. z o.o.

Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych SANEL Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej przy ul. 11 Listopada 36 funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1992 roku. Jest prężną średniej wielkości firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie m.in.:

  • sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • kolektorów i przepompowni
  • przewiertów, przecisków i odwodnień
  • regulacji i zabezpieczenia rzek, stabilizacji osuwisk
  • mikropali, pali i kotew
  • robót mostowych, w tym budowa mostów, kładek, wiaduktów i mniejszych obiektów inżynieryjnych (np. przepusty, mury oporowe)
  • robót torowych i specjalistycznych robót kolejowych
  • remontów konstrukcji żelbetowych, ceglanych, kamiennych i stalowych
  • osuwisk
  • wzmocnień podtorza

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Ruda Śląska (śląskie)

Nr ref: KB-1/03/2017/karieramanagerapl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Wymagane doświadczenie: powyżej 4 lat

Firma budowlana poszukuje kierownika budowy/robót z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i  mostowej bez ograniczeń. Wymagane doświadczenie na stanowisku – min. 5 lat.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji technicznej
  • organizowanie przebiegu prac budowlanych
  • kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i nadzorowanie bieżących robót
  • prowadzenie rozliczeń robocizny, materiałów, sprzętu i maszyn,
  • organizowanie pracy podwykonawców na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót,

Wymagania:

  • doświadczenie w branży budowlanej min. 5 lat,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane i mostowe bez ograniczeń

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój zawodowy i możliwość awansu,

  • pracę w miłym zespole,

  • interesującą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • Świadectwo ukończenia szkoły,
  • Świadectwa pracy potwierdzające przebieg zatrudnienia,
  • Uprawnienia budowlane.

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny pod nr 32 342 40 90.