Kierownik budowy

P.I.N. Personal

Data publikacji: 30.06.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

 Dla naszego stałego Klienta, poszukujemy Kierownika budowy

Miejsce pracy: Bawaria (Niemcy)

Nr ref: SMN/karieramanagerapl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zadania:

  • Prace murarsko-budowlane (przy budowie dróg, placów)
  • Prace podziemne
  • Prace na dachach (budowa tarasów, sadzenie roślin)

Wymagania:

  • Ukończona szkoła w zawodzie murarza, ogrodnika etc.
  • Tytuł majstra mile widziany
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność zarządzania grupa pracowników
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych mile widziane
  • Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec
  • Prawo jazdy Kat B i E

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stala prace na terenie Niemiec
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania