Szkolenie: Skuteczne techniki sprzedaży - Warszawa 7-8 grudnia 2017

Kierownik ds. Produkcji

Gotec Polska

Data publikacji: 31.10.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Firma Gotec Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) - oddział w Jastrzębiu k. Brodnicy, działająca
w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - w związku z planowanym utworzeniem nowego działu poszukuje osoby na stanowisko:

Jastrzębie k. Brodnicy (kujawsko-pomorskie)
KP/karieramanagerapl

Zadania:

  • Realizacja celów wyznaczonych dla danej strefy produkcyjnej,
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników w zakresie organizacji pracy,
  • Doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz pracy podległych osób,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym autem,
  • Mile widziana dobra znajomość MS Office (Excel, Word),
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu.

Oferujemy:

  • Możliwość zyskania nowych doświadczeń zarówno w zakresie zagadnień merytorycznych jak i w pracy z ludźmi,
  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników,
  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych podróżach służbowych,
  • Możliwość awansu stanowiskowego,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • System opieki medycznej OPTUS,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 68 20 676 lub 56 68 20 625.

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać:

Osobiście na adres: GOTEC Polska Sp. z o.o. Jastrzębie 1a, 87-322 Jastrzębie, Dział Kadr

lub na adres mailowy za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.