KIEROWNIK KLINIKI

NZOZ NOVA ESTETICA Przychodnia Dentystyczna

Data publikacji: 24.05.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Nova Estetica to warszawska Klinika Dentystyczna, która z sukcesem leczy pacjentów już od ponad 8 lat. Więcej o nas na stronie www.novaestetica.pl

Obecnie zatrudnimy osobę na stanowisko (umowa o pracę):

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: karieramanagerapl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane doświadczenie: 2-4 lat

Wymagania:

  • silna motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • umiejętność sprawnego zarządzania personelem
  • wiedza i umiejętności z zakresu analizy danych
  • doskonała znajomość  wymogów prawnych  oraz zasad  prowadzenia dokumentacji medycznej z zakresu podmiotu leczniczego
  • biegła znajomość  procedur sanitarno-epidemiologicznych, radiologicznych BHP, HR
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, znajomość  standardów obsługi klienta
  • preferowane doświadczenie w branży

Główne zadania:

  • zarządzanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem kliniki
  • bieżące wsparcie i współpraca z pracownikami
  • efektywne zarządzanie jakością obsługi pacjentów
  • umiejętne zarządzanie finansami kliniki
  • administrowanie sprzętem medycznym, biurowym, informatycznym
  • współpraca z dostawcami, podwykonawcami, serwisantami
  • wdrażanie i prowadzenie akcji marketingowo-reklamowych
  • rozliczanie wynagrodzeń  personelu medycznego

Oferujemy:

  • Oferujemy pracę w renomowanej Klinice, w  stabilnym i zgranym zespole.
  • Praca w godzinach 8-16 (3 dni w tygodniu) i 12-20 (2 dni w tygodniu) + 1 sobota w miesiącu.

Aplikacje proszę wysyłać za pomocą APLIKUJ TERAZ

Odpowiemy na wybrane CV