Kierownik Zakładu Przetwarzania Odpadów

A.S.A. Eko Polska Sp. z o.o.

Data publikacji: 10.01.2017 Do końca oferty:

Brygadzista

Brygadzista to pracownik sprawujący  nadzór nad brygadą robotników. Osoba na tym... więcej

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy międzynarodowym koncernem działającym na pięciu kontynentach m. in. w sektorze usług unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów.

Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, lubisz wyzwania i oczekujesz zdobywania nowych umiejętności, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Numer referencyjny: KZPO/karieramanagerapl

Miejsce pracy: Zabrze (śląskie)

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • organizację i nadzór pracy zespołu podległych pracowników
  • jakość i terminowość wykonywanej pracy, w tym jakość sortu i dbanie o efektywność działania instalacji
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatowaniem zakładu i jej zgodność z otrzymanymi pozwoleniami, decyzjami oraz obowiązującymi przepisami prawa
  • optymalne planowanie zadań dla załogi
  • dbanie o ład i porządek w procesie produkcji
  • kontrolę prawidłowego obiegu dokumentacji
  • sporządzenie i przekazywanie raportów w ustalonej formie
  • reprezentowanie zakładu przed organami administracyjnymi sprawującymi nadzór nad zakładem (w zakresie kontroli, sprawozdań, wniosków o wydanie decyzji)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane techniczne lub w zakresie ochrony środowiska, zarządzania lub logistyki
  • doświadczenie w obszarze produkcji / mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami, surowcami wtórnymi
  • znajomość przepisów prawa dotyczących przetwarzania odpadów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność zarządzania i motywowania podległego zespołu
  • umiejętność egzekwowania wykonania poleceń
  • charyzma, zdolności przywódcze
  • inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie założonych celów
  • wysoka kultura osobista, duże zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • ciekawą i atrakcyjną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz