KIEROWNIK ZESPOŁU DS. REMONTÓW, INWESTYCJI I NADZORU

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa

Data publikacji: 03.10.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

40-853 Katowice ul. Gliwicka 65

Miejsce pracy: Katowice (śląskie)

Nr ref: KZ/ds/RiIN/karieramanagerapl

Zadania:

  • Nadzorowanie całokształtu prac wykonywanych przez podległych pracowników
  • Stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek
  • Przygotowanie planu inwestycji i remontów oraz nadzór nad właściwą realizacją po zatwierdzeniu
  • Współdziałanie z wykonawcami poszczególnych zadań inwestycyjnych i remontowych
  • Uczestniczenie w czynnościach odbiorowych poszczególnych robót budowlanych
  • Nadzór nad dokumentacją wykonawczą, odbiorczą i powykonawczą
  • Egzekwowanie kar umownych w ramach umów zawartych na roboty budowlane
  • Ustalanie szczegółowych obowiązków podległych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne budownictwo
  • Staż pracy: minimum 5 lat w tym co najmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz zagadnień związanych ze spółdzielnią mieszkaniową
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość Kodeksu Cywilnego w zakresach odnoszących się do robót budowlanych
  • Znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Jednozmianowy system czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Telefon służbowy

Termin składania c. v do 15.11.2017r  drogą pocztową , osobiście

lub Aplikuj teraz.