Kierownik Budowy

Bank Danych o Inżynierach

Data publikacji: 24.11.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Międzynarodowy koncern budowlany.

Numer referencyjny: 9251-17 /karieramanagerapl
Miejsce pracy: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji kierownika budowy zgodnie z prawem budowlanym
  • uczestnictwo w przygotowaniu i aktualizacji harmonogramu realizacji inwestycji, planu zagospodarowania budowy, harmonogramu zleceń
  • bieżący nadzór prac na budowie
  • prowadzenie spotkań koordynujących z przedstawicielami zamawiającego i nadzoru
  • współpraca z kierownikiem technicznym i finansowym projektu oraz pracownikami zespołu finansowego na budowie

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • min. 8-letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót budowlanych w swojej specjalności, w tym pełnieniu funkcji (nieprzerwanie od daty rozpoczęcia budowy do dnia zakończenia budowy) kierownika budowy przy budowie przynajmniej jednego budynku (w rozumieniu art. 3 pkt 2 ustawy Prawo budowlane) - sklasyfikowanego na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30.12.1999 w sprawie Polskiej Klasyfikacji Obiektów Budowlanych, (PKOB) (Dz.U. z 1999 r. Nr 112 poz. 1316 ze zm.) w Dziale 12, grupa 126 klasa 1262 (z wyłączeniem: bibliotek, centr informacyjnych, archiwów) lub klasa 1261 (z wyłączeniem budynków: sal tanecznych i dyskotek, estrady, budynków schronisk dla zwierząt, budynków ogrodów zoologicznych i botanicznych), o wartości nie mniejszej niż 120 mln. zł. brutto
  • przez co najmniej 18 miesięcy brała udział w robotach budowlanych prowadzonych przy zabytkach nieruchomych wpisanych do rejestru lub inwentarza muzeum będącego instytucją kultury
  • umiejętność organizacji pracy i koordynacji uczestników procesu budowlanego
  • umiejętność przygotowania harmonogramu realizacji inwestycji i jego aktualizacji
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • cykl szkoleń
  • szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji