Kierownik Budowy

EMAT HRC

Data publikacji: 20.12.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Kierownik budowy zajmuje się nadzorowaniem procesu realizacji budowy lub robót budowlanych.... więcej

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Szukamy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: karieramanagerapl
Miejsce pracy: Wschowa (lubuskie)

Zadania :

  • Przygotowywanie harmonogramów robót budowlanych, dostaw usług, dostaw materiałów, wynajmu sprzętów
  • Planowanie operacyjne, nadzór, raportowanie, rozliczanie
  • Kierowanie brygadzistami, zespołami elektromonterów, koordynowanie prac zespołów
  • Budowa i montaż linii wysokiego napięcia, montaż słupów
  • Naprawa i wymiana przewodów, słupów, konstrukcji stalowych
  • Prace konserwacyjne przy liniach i aparaturach wysokiego napięcia
  • Prace interwencyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 letnie
  • Brak lęku wysokości
  • Prawo jazdy kat.B
  • Uprawnienia energetyczne SEP
  • Uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

*oferta pracy stałej

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

kontakt telefoniczny 505 693 675