KIEROWNIK DZIAŁU JAKOŚCI I TECHNOLOGII

Exact Systems S.A.

Data publikacji: 12.12.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: KDiT/karieramanagerapl

Miejsce pracy: cała polska

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzaniem procesem produkcyjnym w celu realizacji planów produkcji zgodnie z zakładanym poziomem jakości i kosztów
  • Optymalizacja linii produkcyjnych (przepływy, zasoby i procesy) w tym standaryzacja procesów i fasady materiałowej
  • Tworzenie procedur, instrukcji i standardów pracy dla zarządzanych procesów
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i audytów u dostawców
  • Wspieranie i rozwój Brenderup Production System (BPS)
  • Monitorowanie działań na zgodność z Sytuacja Normalną wraz z prowadzeniem działań korygująco - zapobiegawczych
  • Nadzór nad bezpieczną i efektywną realizacją zadań przez podległych pracowników
  • Utrzymywanie założonego poziomu jakości i kompletności wyrobu dla realizowanej produkcji
  • Nadzór nad realizacją założonego budżetu kosztowego dla działu we współpracy z innymi działami zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki studiów: Zarządzanie Jakością, Budowa maszyn, Materiałoznawstwo i pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze motoryzacyjnym w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość metod i narządzi z zakresu Lean Manufacturing
  • Znajomość zagadnień procesu technologicznego i optymalizacji procesów
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atucie
  • Umiejętność obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność (możliwość relokacji, gotowość do wyjazdów służbowych)

Oferta:

  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych wyników
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Praca w młodym zespole nastawionym na rozwój
  • Atrakcyjne świadczenia z zakresu ubezpieczenia pracowniczego i opieki zdrowotnej oraz pozapłacowy system benefitów dla wszystkich pracowników firmy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy po stronie firmy

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. i spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".