Kierownik Linii Galwanicznej

Gotec Polska

Data publikacji: 06.08.2018 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Firma Gotec Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) - oddział w Jastrzębiu k. Brodnicy, działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Jastrzębie k. Brodnicy (kujawsko-pomorskie)
KLG/karieramanagerapl

Zadania:

  • Rozdzielanie zadań produkcyjnych oraz nadzór nad właściwym ich wykonywaniem przez podległych mu pracowników jak również udzielanie wytycznych, co do sposobu wykonania przydzielonych zadań, rozliczanie podległych pracowników z wykonania przydzielonych zadań,
  • Sporządzanie planów produkcyjnych uwzględniających priorytety wykonywanych zleceń, dbanie o ciągłość produkcji poprzez najpełniejsze wykorzystanie maszyn i urządzeń jak i materiałów oraz surowców,
  • Nadzór nad właściwym stanem dokumentacji jakościowej i technicznej dotyczącej działu zn-ni/ zn-zn, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość, wydajność i bezpieczeństwo pracy,
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

O w/w stanowisko może ubiegać się zarówno osoba doświadczona na stanowisku Kierownika Linii Galwanicznej jak i bez większego doświadczenia, ale z dużym potencjałem i chęcią rozwoju, której na miejscu jesteśmy w stanie udzielić stosownej pomocy we wdrożeniu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników,
  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych podróżach służbowych,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • System opieki medycznej,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 01 lub 56 682 07 02.

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy przesyłać:

adres mailowy za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Przewidywany termin rozpoczęcia rekrutacji - 16 sierpnia 2018.