Kierownik Produkcji Mechanicznej

EMAT HRC

Data publikacji: 20.12.2017 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Agencja Zatrudnienia EMAT wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 2448, w związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Szukamy osób na stanowisko:

Numer referencyjny: karieramanagerapl
Miejsce pracy: Wschowa (lubuskie)

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie gniazdami produkcyjnymi :
  • wykrawarki laserowo - mechaniczne,
  • prasy hydrauliczne,
  • spawalnia,
  • malarnia proszkowa,
  • montaż

Przygotowywanie harmonogramów:

  • prac ślusarskich,
  • dostaw usług kooperantów,
  • dostaw materiałów
  • Planowanie operacyjne,
  • Nadzór w trybie rzeczywistym nad pracami,
  • Raportowanie,
  • Rozliczanie,
  • Kierowanie zespołami ślusarzy, koordynowanie prac zespołów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 3 letnie,
  • Znajomość zasad planowania, harmonogramowania, optymalizacji, zarządzania kosztami.
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

*Zgodnie z obowiązującymi przepisami Agencja Zatrudnienia EMAT nie pobiera opłat od kandydatów poszukujących pracy za rejestrację oraz od osób, które skorzystały z możliwości zatrudnienia.

Złożonych dokumentów nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

*oferta pracy stałej

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

kontakt telefoniczny 505 693 675