Manager Działu Sprzedaży

Human Resources Poland Sp z o.o.

Data publikacji: 06.08.2018 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Wybierz lokalizację:

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Dla naszego Klienta, dystrybutora sprzętu do wyposażenia powierzchni handlowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacje: Krotoszyn (wielkopolskie), Rawicz (wielkopolskie), Kalisz (wielkopolskie)
Nr referencyjny: karieramanagerapl

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu handlowego.
  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych.
  • Obsługa kluczowych Klientów, prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Sprzedaż, tworzenie ofert handlowych.
  • Analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą.
  • Wysokorozwinięte umiejętności handlowe.
  • Umiejętność budowania i utrzymywanie relacji biznesowych.
  • Doświadczanie w zarządzaniu zespołem handlowym.
  • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę stacjonarną.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop.

Miejsce pracy: Krotoszyn