Manager/ Zarządca Hostelu

ET Systemy Logistyczne Sp. z o. o.

Data publikacji: 18.07.2018 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Hostel Smoszewski poszukuje pracownika na stanowisku

Miejsce pracy: Smoszewo (mazowieckie)

Nr ref: MH/karieramanagerapl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zadania

  • Kompleksowe zarządzanie hostelem
  • Zarządzanie zespołem pracowniczym
  • Prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych
  • Nadzór nad dokumentacją sprzedażową, zakupową i rozliczeniową hostelu
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami hostelu
  • Sporządzanie raportów

Oczekiwania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Mile widziane osoby mające doświadczenie zawodowe
  • Obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
  • Organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Miła aparycja
  • Dyspozycyjność - praca w weekendy, święta, w nocy

Warunki

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • elastyczny grafik
  • możliwość zamieszkania w Hostelu

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych). Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest firma ET Systemy Logistyczne Sp. z o.o., ul Targowa 25A, 27-400 Ostrowiec Św. Dane, które dobrowolnie zostały nam przekazane możecie Państwo poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przekazanych danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją.