Monter bram przemysłowych jako kierownik zespołu

Pöthke Montagebau

Data publikacji: 30.01.2018 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

Od 25 lat odnosimy sukcesy w branży montażu bram przemysłowych.

Do montażu i napraw bram przemysłowych szukamy

Miejsce pracy:Backnang (Niemcy)
Numer referencyjny:MB/karieramanagerapl

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu konstrukcji metalowych / obróbce metalu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w montażu bram przemysłowych i garażowych

Zadania:

  • Mechaniczny i elektryczny montaż bram przemysłowych
  • Kontrola obszaru wykonania zlecenia  zgodnie z instrukcjami kierownictwa budowy
  • Odbiór i oddanie bram do użytku
  • W razie zapotrzebowań, montaż podkonstrukcji bram
  • Kierowanie pomocnikami i koordynacja zadań
  • Samodzielne wykonywanie zadań na placach budowy

Podczas okresu próbnego ma miejsce wdrożenie na stanowisko pracy, w tym przekazywanie wiedzy i wymaganych umiejętności przez doświadczonych kolegów z zespołu. Wychodzimy z założenia, że będą Państwo w stanie już podczas czasu próbnego pracować  jako kierownik zespołu z jednym lub wieloma pomocnikami przy montażu różnych bram. Nasi wykwalifikowani pracownicy z ich doświadczeniem będą stale do Państwa dyspozycji.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte o stanowisko z dodatkowym wynagrodzeniem bazowanym na wypełnieniu założonych celów
  • Zdolność do samodzielnej pracy z przejęciem odpowiedzialności
  • Punktualna wypłata do 10. dnia miesiąca
  • Pewne miejsce pracy dzięki bardzo dobrej sytuacji zleceniową
  • Szkolenia zapewniane przez pracodawcę
  • Wsparcie w relokacji
  • Miły zespół
  • Różne dodatkowe świadczenia socjalne
Czekamy na twoje CV pod adresem:

Kuchengrund 22
71522 Backnang

Telefon 07191 960746
info@poethke-montagebau.de
www.poethke-montagebau.de

Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia!

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie na warunkach niemieckich, bez udziału agencji pośrednictwa pracy. To oznacza niemiecka umowa o pracę (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę), ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Prosimy o przesłanie aplikacji wyłącznie w języku niemieckim, gdyż Państwa dokumenty kierowane są bezpośrednio do naszego działu personalnego. Wystarczająca będzie krótka informacja wraz z uproszczonym CV, że jesteście Państwo zainteresowani danym stanowiskiem, opcjonalnie jakie warunki pracy Państwa interesują.