Product Manager – maszyny pakujące i systemy sortujące (Przedstawiciel Han ...

AP AWANGARDA Sp. z o.o.

Data publikacji: 03.05.2018 Do końca oferty:

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

YAP PARTNERS

Nasz klient jest liderem w branży dostawców maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, specjalizujący się w przemyśle mięsnym i branży gastronomicznej.

    Wykorzystując wiedzę i ponad 25 letnie doświadczenie świadczy również usługi projektowania linii technologicznych, dzięki temu klienci z polski i zagranicy mogą w swoich zakładach implementować najnowsze dostępne na rynku rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne.

W ubiegłym roku spółka została uhonorowana nagrodą Pracodawcy Roku 2017 wg czytelników Puls HR.

Product Manager – maszyny pakujące i systemy sortujące (Przedstawiciel Handlowy)

Miejsce pracy: Chorzów (śląskie)
Numer referencyjny: 03/02/2018/karieramanagerapl

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Budowa i rozwój kanału sprzedaży maszyn pakujących i systemów sortujących na terytorium Polski;
  • Wsparcie, analiza potrzeb i doradztwo techniczne dla klienta w zakresie zastosowania maszyn;
  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego zarówno indywidualnego,
  • jak i firmowego (w zakresie zarządzanej grupy produktów);
  • Planowanie sprzedaży i analiza rynku;
  • Tworzenie budżetów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie dokumentów pro sprzedażowych na potrzeby własne i całego działu handlowego - szablony ofert, karty katalogowe, informacje produktowe na potrzeby serwisów internetowych oraz publikacji w prasie branżowej;
  • Ustalanie polityki/zasad związanych z tworzeniem i rozwijaniem kanału sprzedażowego;
  • Ustalanie cen, warunków i zasad współpracy z odbiorcami B2B;

ZAKRES UPRAWNIEŃ

  • Samodzielne określanie pożądanych destynacji dla rozwoju rynku dla maszyny pakujące - Henkelman, systemy sortujące - MultiScan, komory wędzarnicze - Maurer, systemy ekspozycyjne - Dupont, szafy dojrzewalnicze oraz piece i grille;
  • Nawiązywanie relacji handlowych na rynku krajowym;
  • Negocjowanie umów handlowych oraz warunków transakcyjnych;
  • Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją - umowy handlowe, oferty, warunki współpracy itp.;

KRYTERIA OCENY PRACY:

W okresie próbnym oceniane jest zaangażowanie w wykonywane obowiązki, realizacja powierzonych zadań, poznawanie firmy i panujących w niej procedur, wiedza na temat oferowanego asortymentu.
Po okresie próbnym ocenie podlegają realizacja stawianych celów sprzedażowych oraz stan realizacji planu działań

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w całościowym zarządzaniu produktem, w szczególności
  • w budowie/rozwoju kanału sprzedaży (wraz z budżetowaniem) oraz we wspieraniu działu handlowego w projektach handlowych obejmujących dany produkt;
  • świadomość kosztowa
  • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • inicjatywa / przedsiębiorczość
  • umiejętności analityczne
  • w handlowych procesu kanału sprzedażowego (umowy z pośrednikami handlowymi) jak również doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B;
  • Gotowość do pracy w terenie i odbywania licznych podróży służbowych;
  • Obsługa komputera - pakiet ms office w zakresie wykonywanych obowiązków (Excel, Word, PP, Outlook)
  • umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność
  • nastawienie na realizację celu
  • umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub znajomość asortymentu / branży spożywczej
  • Znajomość rynku maszyn i urządzeń pakujących - maszyny komorowe, rolowe, typu flowpack i traysealer;
  • Znajomość maszyn i systemów sortujących;
  • Miejsce zamieszkania na terenie Śląska (w promieniu 30km od siedziby firmy - Chorzów) - atut
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA I WYNAGRODZENIA OPARTEGO O DWA FILARY:  PODSTAWA I WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD WYNIKÓW PRACY.
  • WSZYSTKIE NIEZBĘDNE NARZĘDZIA PRACY JAK TELEFON, LAPTOP ORAZ SAMOCHÓD SŁUŻBOWY
  • OPIEKĘ LEKARSKĄ